Зовнішня реклама. Види підсвічування

Зовнішня реклама: світлодіодне обрамлення, лайтбокс та об`ємні літери

Зовнішня реклама із світлодіодним підсвічуванням варта особливої уваги. Зважаючи на вид виконання — лайтбокси, об`ємні літери, логотипи, банерні конструкції, акрилайти, знаки, інформаційні елементи, комбіновані вивіски — виділяють декілька типів підсвічування:

Внутрішнє підсвічування

  • внутрішня підсвітка із рівномірним розташуванням на задній поверхні рекламного виробу стандартної конструкції. Так створюються вивіски та лайтбокси прямокутної, округлої чи інших форм, і де стоїть задача повністю засвітити усю поверхню. Найуживаніший спосіб підсвічування. Зовнішня реклама, а саме вивіски із прорізними літерами та елементами, також виготовляється подібним способом: основа лицьової поверхні – композит, у якому прорізуються наскрізь літери і закриваються світлопроникним матеріалом. Навпроти прорізів на задній поверхні рівномірними лініями прикріплюють діоди. Іншими словами – це псевдооб`ємні букви.
Зовнішня реклама: світлодіодне обрамлення, лайтбокс та об`ємні літери
Зовнішня реклама: світлодіодне обрамлення, лайтбокс та об`ємні літери
Зовнішня реклама стела вулична світлодіодна
Зовнішня реклама: світлодіодна вулична стела
  • внутрішня підсвітка із контурним розташуванням на задній поверхні об`ємного рекламного виробу із хвилястими формами. Так створюються усі об`ємні літери і логотипи закритого типу, а також частини комбінованих вивісок із об`ємними елементами.
Зовнішня реклама. Світлодіодні об`ємні букви із логотипом
Зовнішня реклама: світлодіодне обрамлення, лайтбокс та об`ємні літери

Контражур

  • підсвітка контражур: світлодіоди розташовуються на внутрішній поверхні таким чином, щоб світло відбивалося від площини, на якій встановлено рекламний виріб. При цьому задня стінка у виробі прозора, а сам він розташований на деаякій відстані від стіни/фасаду. Лицьова та бокові поверхні сформовані непрозорими (не пропускають світло). Букви із контражурним підсвічуванням вимальовують світловий напис на стіні/фасаді по контуру. Також можна підсвічувати цілі панелі великих розмірів на стінах офісу, створюючи ефект багаторівневості та псевдооб`єму.
зовнішня реклама контражур та внутрішня підсвітка об`ємних літер
Зовнішня реклама: контражур та внутрішня підсвітка об`ємних літер

Бокове підсвічування

  • бокове підсвічування гравірованих елементів. Акрилайти у якості табличок на вході та навігаційних позначок залишаються прозорими, але одночасно світло відбивається від накреслених на поверхні акрилової дощечки ліній, створюючи чіткий світловий напис.
  • торцеве підсвічування для двосторонніх світлодіодних виробів. Дуже часто звичайна вивіска, особливо тонка, залишається непоміченою на шляху поспішаючих містян. Двосторонні лайтбокси, логотипи та знаки встановлюються таким чином, щоб обидві поверхні – лицьова та задня – були рівномірно засвітлені та помічалися з обох боків вулиці. Вони кріпляться на боковій поверхні.
Зовнішня реклама. Бокова навігаційна світлодіодна позначка
Зовнішня реклама. Бокова навігаційна світлодіодна позначка

Зовнішні світлодіоди

  • вбудова світлодіодів відкритого типу у зовнішню поверхню рекламного виробу. Можна використовувати для додаткового освітлення виробу по контуру чи як самостійну частину вивіски.
    Ефект точковості світла. Можна використовувати різнокольорові світлодіоди в одній вивісці – буде яскраво та оригінально. Також можна виконати ефект простого рухомого рядку чи рухомої стрілки, де кольори послідовно перемикаються контролером.
Зовнішня реклама Вивіска із модулями швидкого монтажу зблизька
Зовнішня реклама. Вивіска із модулями швидкого монтажу зблизька
  • вбудова світлодіодних лампочок із цоколем Е27/Е14. Ретро стиль вивісок, завдяки розвитку світлодіодного освітлення, повернувся та активно використовується різноманітними закладами громадського харчування та відпочинку.
  • монтування світлодіодного флекс неону. Гнучкий світлодіодний неон повернув класичній рекламі шик 20 століття. Зовнішня реклама, виконана з лед неону, безпечна та довговічна.
Зовнішня реклама неонова фасадна вивіска
Зовнішня реклама: неонова фасадна вивіска

Будемо раді допомогти Вам обрати саме Ту Вивіску!

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити вивіску зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *