Вивіска Світлова: бути чи не бути

Вхідна група у стилі прованс, тонкі несвітлові літери

Вивіска — це вулична візитна картка підприємця. Основне завдання рекламних вивісок — максимально проінформувати потенційного клієнта і переконати його завітати до закладу. Від дизайну і якості виготовлення зовнішньої реклами залежить престиж і впізнаваність закладу. Вивіски в цілому можна розділити на світлові, несвітлові та комбіновані.

Де використовувати світлову рекламу?

Світлова реклама використовується там, де у темний час доби вирує життя. Це стосується усіх закладів громадського харчування та розважальних установ, якщо надлишкове світло не порушить загальну архітектурну композицію будівлі. Світлодіодна реклама обов`язково встановлюється у якості дахової установки на ТРЦ та великі підприємства. Світлодіодні вивіски та об`ємні букви, лайтбокси — незмінна частина фасаду аптеки, магазину 24/7, СТО та АЗС, автомийки, супермаркету, банку, стоматології, салону краси, ветеринарної клініки та установ негайного реагування. Особлива увага приділяється придорожнім кафе, ресторанам та отелям за межами міста.

Приклад світлового оформлення бутіку. Гра світлом на фасаді завдяки особливому розташуванню світлових точок та розсіювачів та вивіска із лаконічні об`ємні літери
Приклад світлового оформлення бутіку. Гра світлом на фасаді завдяки особливому розташуванню світлових точок та розсіювачів та лаконічні об`ємні літери.
(Pinterest)

З чого роблять світлодіодну рекламу?

Світлова реклама виготовляється із використанням світлопроникних матеріалів — акрилу, спеціальної банерної тканини Backlit, плівки Oracal 8500 і т.д. – та світлодіодного оснащення (модулі, пікселі, стрічка, лампи, неон; блоки живлення та прилади керування). Світлодіодна реклама безпечна та яскрава. Середній термін роботи вуличної вивіски — 4 роки. Потім профілактично можна провести заміну світлотехніки.

Так виглядає лайтбокс всередині (вид світлодіодної зовнішньої реклами)
Так виглядає лайтбокс всередині.
(Youtube)

Світлова реклама вважається ефективною, але мають бути дотримані правила її використання. За останні роки міста України та Київ змінюють рекламне вбрання вулиць, надаючи перевагу лаконічному дизайну. Багато підприємців замовляють еко вивіски та у стилі ретро, щоб зберегти історичний вигляд міста та, особливо, його центральної частини.

Несвітлова реклама тепер актуальна!

Несвітлова реклама виборює позиції у світлової. Вона стає трендом у бізнес-кварталах та у паркових зонах. Несвітлові вивіски ідеально пасують будівлям історичного центру міста, не перевантажуючи світлом старовинні вулиці.

Несвітлова вивіска під старовину
Несвітлова вивіска під старовину
(Pinterest)

Гайда прикрашати наші Вулиці

Міста України – дуже мальовничі та самобутні. Встановити несвітлову зовнішню вивіску вказує на бажання Власника поважати місцевість та архітектурні особливості будівлі. Для того, щоб привернути увагу до свого закладу, можна встановити додаткове освітлення у вигляді світильників настінних або вуличних ліхтарів та гірлянд з лампочками теплих приємних кольорів та прикрасити фасад композицією із горщиками живих квітів.

вивіска несвітлова із живими квітами на фасаді
Прикладів багато в старовинній Європі. Горщики з петуніями створюють істинно святковий настрій!
(Pinterest)

Несвітлову вивіску завдяки якісним матеріалам та високоточному обладнанню можна зробити вишуканою і стильною. Останній тренд — тонкі написи (плоскі букви).

Оригінальна зовнішня вивіска: плоскі несвітлові букви для окремої будівлі
Оригінальна зовнішня реклама: плоскі несвітлові букви для окремої будівлі

Комбіновані вивіски – як створити

Комбіновані вивіски: несвітлові елементи поєднані із світловими в одному виробі для оригінальності та акцентування уваги. Попитом користуються вивіски із додаванням штучного каменю, деревини, зеленого моху, паєток, стразів, як от:

вивіска із світловими буквами в обрамленні паєток
– вивіска із світловими буквами в обрамленні паєток
(фото узято з відкритих джерел)
світловий логотип на дерев`яній основі із лампочками та підсвіченими літерами
– світловий логотип на дерев`яній основі із лампочками та підсвіченими літерами

Саме комбіновані вивіски вирішують найчисленніші дизайнерські задуми та побажання Замовників.

Будемо раді допомогти Вам обрати саме Ту Вивіску!

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити вивіску зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *