Логотипи в оформленні офісу

Світловий логотип на стіну і вивіска на ресепшн викликає чимало суперечок у компаній, які звертаються до нашого рекламного агентства за послугою оформлення стійки адміністратора.

Смаки у людей різні і стоїть завдання: клієнт повинен вийти із максимальним чеком, бути задоволеним, стати постійним та лояльним. При вході до закладу потрібно одразу ж викликати довіру та привернути увагу, щоб запам`ятатися. Оформлення холу, логотип на стіні в офісі генерального директора із символіками компаній-партнерів, логотип у приміщенні відділу продажів, світлове оформлення приймальні – всі ці елементи реклами працюють для процвітання і стабільності підприємства.

Іноді може здаватися, що світлове оформлення зони ресепшн займає багато часу. Але важлива кожна деталь, не варто нехтувати можливістю апгрейдити зовнішній вигляд компанії.

Логотипи мають доповнювати вивіску офісу. Об’ємний вуличний логотип, як правило, підкреслює сферу діяльності або слугує важливим візуальним чинником, що привертає увагу потенційного клієнта. Він також може стати самостійною вивіскою і прикрасою фасаду будівлі.

Наявність вуличного та інтер’єрних логотипів говорить про статусність та респектабельність організації.

Детальніше щодо варіантів виконання логотипів Ви можете дізнатися у цьому матеріалі.

Замовте безкоштовний виїзд спеціаліста на об`єкт, щоби підібрати логотипи для Вашого офісу або надішліть готовий макет для прорахунку на електронну пошту anelereklama@gmail.com.

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити вивіску – звертайтеся до менеджерів за телефонами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

*Фотографії наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *