Новий 2021 рік будемо святкувати вже зовсім скоро 

Тому треба заздалегіть подбати про новорічне оформлення вітрин та інтер’єру світлодіодними гірляндами. Штори (Curtain), лінійні (String), бахрома (Icicle, Stalactites), снігопад (Snowfall), метеори, мотиви “Сніжинка” (Snowflake), “Зіронька” (Star). Це – улюблені гірлянди киян та гостей величного міста Київ. Власники кав’ярень, ресторанів, готелів, магазинів, закладів побутових послуг, фітнес-залів та салонів краси прикрашають вікна та зали на радість відвідувачам. Шукаєте якісні гірлянди та бажаєте святково оформити вітрину до Нового Року? Анеле Реклама допоможе Вам у цьому.


ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК НОВОРІЧНОГО ОФОРМЛЕННЯ ГІРЛЯНДАМИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Яка гірлянда підійде для великих вікон?

Світлодіодна гірлянда Штора (Curtain) ідеально підійде для прикрашання великих вікон у залах ресторанів та кафе. Гірлянди теплого (жовтого) кольору будуть до вподоби відвідувачам, пасують до будь-якого інтер’єру, створюють затишний вигляд. З вулиці так і хочеться зайти і зігрітися смачною кавою та тістечком у такому приємному закладі!

Щодо енергоефективності. Гірлянда, зібрана на основі світлодіодів, буде служити Вам більше 10 років, причому під час  використання гірлянд абсолютно не варто переживати за цифри в рахунках за електроенергію. Та й з точки зору пожежної безпеки такі гірлянди не завдадуть шкоди та неспокою – вони не гріються.

Гірлянда Штора – чудовий варіант для новорічного оформлення вікон ще й тому, що не заважає проникненню світла у денний час. Потрібно обрати гірлянду з прозорим або білим кольром проводів. 

Які види гірлянд ми пропонуємо?

  • String (лінійні) Flash 10 метрів (2 модулі по 5м), 5вт, 100 світлодіодів, 20 з яких – із мерехтінням;
  • Icicle (бахрома). Розміри: 1) 2*0,7м, 75 діодів, з них 18 Flash діодів, 7вт; 2) 2*0,9м, 126 діодів, з них 40 Flash діодів, 8вт; 3) 2*1м, 108 діодів, з них 27 Flash діодів, 7вт; 4) 2*0,5м 90 діодів, 10вт;
  • Curtain (штора). Розміри: 2*1,5м, 456 діодів, 28вт; 2*3м, 912 діодів, 55вт та 1520 діодів, 91вт.

Кольори: холодний білий, фіолетовий, червоний, синій, зелений, жовтий, мультиколор. IP44 (підходить для використання на вулиці та в приміщенні) із проводами білого і чорного кольору на вибір. Гарантія від виробника 12 місяців. 

Кожний тип гірлянд можна поєднувати між собою у певній кількості. Докладніше – як правильно розрахувати кількість гірлянд – запитуйте у менеджерів Анеле Реклама за телефонами: (067) 737-98-48 (Viber), (095) 655-03-85

Поради від компанії Анеле Реклама

Можна комбінувати гірлянди на вікнах. Поєднувати лінійні гірлянди або бахрому з мотивами. 

Спробуйте зробити вишуканий декор вікон із невагомими тонкими напівпрозорими завісами. Як і з гірляндами-шторами, так і з лінійними.

Додайте до віконного світлодіодного декору новорічні кульки. Їх треба підвісити на атласних стрічках на різній висоті. Також можна зробити кулькові композиції із штучними ялинковими гілочками та невеличкими свічками для підвіконня.

Візьміть декілька гірлянд на батарейках та декоративні скляні кухлі. Наповніть їх шишками та вкладіть гірлянду до кожної. Розмістіть в інтер’єрі.

Що ми пропонуємо:

– БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на ваш об`єкт;

– розрахунок необхідної кількості гірлянд для вікон, вітрин та приміщення;

монтаж та підключення новорічних гірлянд.

Важливо знати:

Підготування до Нового Року починається у жовтні: прорахунок та закупівля освітлення, декору. Монтаж здійснюється в середньому на початку листопада.
 
Тому радимо швидше звернутися за прорахунком до наших менеджерів через пошту anelereklama@gmail.com або скористатися формою зворотнього зв`язку і замовити виїзд фахівця за телефонами: (067) 737-98-48 (Viber), (095) 655-03-85

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК НОВОРІЧНОГО ОФОРМЛЕННЯ ГІРЛЯНДАМИ ПРЯМО ЗАРАЗ

Новорічне оформлення гірляндами - на радість усім!

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео із роботами