Як обрати вивіску для закладу?

Кожен заклад – унікальний. Кафе, магазин, лікарня, салон краси, СТО не можуть мати єдиної концепції дизайну вивіски, тому якщо Ви – власник подібного закладу, то ця стаття для Вас. Наведемо нижче декілька порад від колективу виробництва Анеле Реклама.

Виготовлення вивісок для ресторану носить більш урочистий або домашній, затишний характер в залежності від місця розташування. Величезний вибір матеріалів для виготовлення зовнішньої реклами дозволяє власникам розробити вивіску на будь-який бюджет.

Вивіска для ресторана із контражурними літерами

Вивіски комбіновані із різнокольоровим підсвічуванням часто розробляють для нічних клубів, барів, цілодобових магазинів і інших подібних закладів, які активно функціонують у нічний час. Варіантів виконання зовнішньої реклами для таких закладів багато: лайтбокси, об`ємні світлодіодні літери, тонкі світлові панелі, неонові вивіски.

Розробка дизайну вивіски для магазину одягу, косметики, дитячих та інших побутових товарів щоденного використання починається із загального бачення концепції розвитку. Завдяки кропітливій праці колективу магазину та вивісці, яка вдало підкреслює його, поодинокі точки продажу мають дуже високий шанс перетворитися на мережу сучасних магазинів. Обов`язково потрібно попрацювати над стилем як світлових зовнішніх, так і несвітлових вивісок всередені приміщення. Те ж саме стосується і виготовлення вивісок для аптеки.

Креативні вивіски із підсвічуванням для салону краси потребують особливого ставлення до процесу розробки макету. Наші дизайнери допоможуть Вам втілити у життя найефектніші задуми. Ідеї для натхнення можна переглянути у нашому альбомі на Pinterest.

Особливий підхід має бути також і до зовнішньої реклами медичних установ. Наприклад, вивіска для стоматології. Вона має викликати позитивні емоції та довіру, не бути стандартною. Бо закладу медичних послуг клієнти довіряють найцінніше – здоров`я. Ми вміємо створювати доброзичливий образ, який легко запам`ятовується також для сімейних клінік ті інших лікувальних закладів.

Рекламний фриз для стоматолоії

Вивіски СТО та автосервісу активно з`являються на вулицях і промислових зонах Києва, набувають креативності, не применшуючи професіоналізм виконання робіт по обслуговуванню авто. Дизайнери опрацюють із Вами проект вивіски та підберуть вдале місце для монтажу на фасаді будівлі, де розташовується автомийка, фарбування, заміна ресор та ін. і Ви отримаєте лояльних клієнтів, які прагнуть перетворити процес догляду за машиною в максимально комфортний з ароматною кавою та ввічливим спілкуванням.

Вивіска та логотип для СТО

Шукаєте власну ідеальну Вивіску? Зв`яжіться із менеджерами Анеле Реклама та замовте безкоштовний виїзд спеціаліста за телефонами (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

Наш профіль у Google-Business Відгуки про Анеле-Реклама.

*Фотографії наведені у якості прикладів, джерело – Pinterest

One Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *