акрилайт

Акрилайти: виготовлення та дизайн

Акрилайти – це особливі світлодіодні вивіски, таблички та світильники. Принцип їх роботи полягає у  властивості дифракції світла та відбиття у гравірованих деталях.

Виріб підсвічується з боків, зверху або знизу. І виникає ефект невагомого освітленого малюнку чи надпису на прозорій поверхні акрилу. Невеликі розміри та привабливе розміщення таких вивісок та табличок є безперечними перевагами цього типу рекламних елементів. 

У сфері дизайну інтер’єру світильники-акрилайти використовують як нічне або декоративне освітлення.

 Тонкі та ультратонкі світлові конструкції для внутрішнього та зовнішнього використання є одними з найбільш стильних та престижних форм внутрішньої реклами. Акрилайти використовуються для створення вивісок та інформаційних панелей для дизайну інтер’єру офісів, магазинів, барів, ресторанів, аеропортів та для брендування.

Акрилайти можна використовувати як:

  • іміджеві вивіски
  • інформаційні таблички
  • пояснювальні надписи
  • вивіски для позначення напрямку

Акрилайти чудово підходять для оформлення зон ресепшена, вітрин, торгівельних залів.

Замовник може обрати не тільки розмір акрилайту, дизайн тексту/зображення, але й вибрати відповідний колір для підсвічування.

Спеціальний RGB-контролер дозволяє не обмежуватись стандартними кольорами, а вибрати потрібний відтінок світіння. Також можна створити багатобарвний акрилайт, різні частини якого будуть підсвічені діодами різних кольорів. За бажанням клієнта можна запрограмувати перемикання кольорів, створення спеціальних ефектів. Більше фото акрилайтів тут

В залежності від місця кріплення виділяють акрилайти: підвісні, настінні, підлогові, настільні.

акрилайт вуличний

Варіанти світлових рекламних панелей

Рекламний акрилайт – вдалий варіант інтер’єрної реклами, але ми можемо запропонувати і інші цікаві варіанти світлових панелей. Наприклад, кристалайти та фреймлайти. Вони потрібні, якщо замовник бажає отримати повнокольорову картинку, яка буде яскраво підсвічуватись. Або ж якщо потрібно змінювати зображення.

Що ми пропонуємо:

  • Безкоштовний виїзд спеціаліста на об’єкт, якщо це потрібно.
  • Розробку дизайну акрилайта по існуючому ескізу чи на основі побажань замовника.
  • Власне виробництво.
  • Монтаж конструкції спеціалістами.
  • Гарантійне та післягарантійне обслуговування для складних конструкцій.

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити акрилайт зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (Viber), (095) 655-03-85

З чого виготовляють акрилайти?

акрилайт світильник

Виготовлена з безбарвного, прозорого та міцного полімеру, акрилова табличка є альтернативою традиційним скляним. Вона міцніша за скло, а значить безпечніша.  Ця властивість відкриває широкі можливості для виробництва і нестандартних дизайнерських світильників: настільних, підвісних, подарункових акрилайтів. Якщо Ви хочете замовити якісний акрилайт у якості оригінального двомірного світильника, надішліть макет, зображення або опис бажаного зображення та розміри через форму зворотнього зв`язку.

 

Чи можна зробити акрилайт власноруч?

Виготовлення акрилайту вимагає ювелірної майстерності. А це означає, що має бути неабиякий досвід здобутий у виробництві світлових панелей такого роду. Яскраве підсвічування, чистота зображення, точність і охайність ліній можливе лише завдяки філігранній гравіровці акрилу, якісним світлодіодам та правильно підібраній основі. Найкраще обробляти акрилове полотно на високоточному фрезерувальному станку з ЧПУ. 

акрилайт підвісний
акрилайт табличка
Акрилайти приклади