Світлодіодні світильники: сучасні дизайнерські рішення

dizaynerskiy_svetil'nik_kyiv

Якщо Ви замислювалися купити незвичайні дизайнерські LED світильники, то Ви – людина, яка любить приємно провести час вдома чи слідкує за тим, щоб робоче місце було комфортним та мотивувало на нові звершення.

Завдяки різноманітним довговічним матеріалам, які наша компанія використовує під час виробництва ексклюзивних світильників, освітлення Вашого дому чи офісу слугуватиме на радість та прикрашати ними будь-який інтер’єр.

Ідея створення підрозділу з розробки та виготовлення декоративних світлодіодних світильників народилася у нас завдяки плідній праці наших дизайнерів, досвіду працівників виробництва та задоволених клієнтів, які, з-поміж заявок на виготовлення зовнішньої реклами, замовляли інтер’єрні рекламні елементи, зокрема корпоративні світлодіодні логотипи.

Наші виробничі потужності дозволяють випускати світильники різних розмірів та форм за макетами, які розробили наші дизайнери чи за власним нарисом клієнта. Ми допомагаємо обрати відповідний проект конструкції освітлювального прибору згідно бажань замовника, так як наші вироби не лише випромінюють світло, а й можуть виконувати такі функції: 

– бути локальною підсвіткою,  розділяючи кімнати на зони 

– мати мотивуючі надписи 

– бути картиною

– освітлювати фрагменти поверхонь, на яких вони розташовані (контражур світильники). 

Список на цьому не завершується, так як компонуючи у світильниках світлодіоди з акрилом, ПВХ просвітною плівкою та баннерною тканиною, стразами, паєтками, деревиною та користуючись різними технологіями обробки цих матеріалів в результаті ми отримуємо неповторні витвори світлодіодного мистецтва.  Власники самі вирішують, що ще, крім світла та задоволення, їм будуть дарувати наші роботи.

Наша компанія пропонує вам такі типові проекти:

– ПВХ задня та бокові стінки, передня сторона – акрил. Біле,  кольорове або rgb підсвічування;

– лицьова сторона із банерної тканини із надрукованим зображенням, що пропускає світло;

– лицьова сторона із акрилу та ПВХ плівки із надрукованим зображенням, що пропускає світло; 

– світильники із акрилу “день-ніч”: удень вони чорного кольору, вночі при увімкнені стають білими; 

– контражурні світильники, які освітлюють поверхню, до якої прикріплені;

– вбудовані лінійні та плоскі світильники із білим, кольоровим чи rgb підсвічуванням;

– світильники із стразами або паєтками;

– світильники із прорізними фрагментами; 

– акрилові світильники із боковим підсвічуванням, гравіруванням надпису або зображення;

– світильники з обрамленням плівкою “золото”, “срібло” або імітація дзеркальної поверхні;

– світлові прямокутні чи округлі вироби із надписами з ПВХ плівки.

dizaynerskiy_svetil'nik_kiyev
vigotovlennya_interiernogo_dekoru

Світильники комплектуються блоками живлення високої якості та акумуляторами згідно вибраної моделі електричного виробу, безпечні при використанні у приміщенні.

За бажанням замовника встановлюємо вимикач або реле для дистанційного управління через планшет та або смартфон. Ви та особи, яким Ви зможете делегувати права доступу до управління світловими приборами, керуватимете світильниками, не знаходячись у приміщенні та далеко за його межами. Головна умова: надійне інтернет-з’єднання у приміщенні, де встановлені світильники. Детальніше про можливість управління через wi-fi  Ви зможете запитати у менеджерів.

Оформити заявку на розробку та виготовлення світильника можна за телефонами (067) 737-98-48, (095) 655-03-85 через Viber або Telegram, або надіславши ваші побажання та контактні дані на пошту anelereklama@gmail.com.

Дизайнерські світлодіодні світильники завершують задум інтер’єру,надають йому гармонічної цілісності. Вони можуть стати головними героями атмосфери дому чи офісу, демонструючи широту Вашого кругозору та індивідуальність мислення; прагнення довершеності та бажання випереджати час.

Будемо раді вітати Вас із придбанням унікальних світильників від “Анеле-Реклама”!

Елементи інтер'єрного дизайну