Вхідні групи

Вхідна-группа-магазину

Вхідна група являє собою єдину рекламну композицію, яка має за мету привернути більше уваги до об’єкту комерційного призначення чи установи. У світлі сучасної конкуренції одна фасадна вивіска не здатна впоратись з цією метою. Потрібне комплексне оформлення прилеглих стін, дверей, навісів, колон, сходинок та ін. Вхідна група – це обличчя закладу.

Вона виконує відразу декілька функцій:

 • Формує імідж компанії. Більш широко і детально підносить бренд клієнтам, ніж це змогла б зробити вивіска.
 • Виконує естетичну функцію, прикрашаючи будівлю.
 • Інформує цільову аудиторію про призначення закладу, графік його роботи, акції, які проводить компанія і т.ін.
 • Виконує захисну функції. Її виконують такі елементи, як навіси, піддашки, маркізи. Вони захищають вхідну зону від атмосферних опадів (дощу, снігу), падіння бурульок, дають тінь у спеку.

Вхідні групи включають 2 види елементів:

 1. Статичні (постійні). Ці елементи – основа вхідної групи. До них відносяться вивіски (з підсвіченням, без підсвічення, у вигляді об’ємних літер чи лайтбоксів), банери, таблички з графіком роботи і точною адресою, дахові конструкції, бічні елементи, торцеві конструкції, стели, інформаційні щити, об’ємні наземні фігури, штендери.
 2. Змінні. Елементи, які будуть постійно змінюватись і інформувати клієнтів про разові акції, знижки, нові товари. Це банери, фреймлайти, крісталайти. Ці елементи незатратні і легко змінюються. Їх регулярне оновлення приваблює відвідувачів.

Що ми пропонуємо: 

 • БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на Ваш об’єкт.

 • Проектування вхідної групи з урахування побажань замовника і всіх існуючих норм. Ми вважаємо раціональним комплексний підхід до розробки. В цьому разі проектуючи вхідну групу, спеціаліст враховує корпоративний логотип, корпоративні кольори і внутрішнє оформлення. Щоб інтер’єр закладу і вхідна група були єдиним ансамблем. Також враховується місце розташування і тип будівлі, ширина і заповненість тротуару, дальність від проїжджої частини, наявність освітлювальних стовпів і якість освітлення, загальний характер місцевості. На основі цих даних створюється дизайн вхідної групи.

 • Підбір матеріалів з урахуванням потреб замовника.

 • Виготовлення елементів вхідної групи на власному виробництві.

 • Монтаж конструкції.

 • Гарантійне і післягарантійне обслуговування, що включає швидку заміну елементів вхідної групи в разі пошкоджень, викликаних актами вандалізму чи іншими факторами.

  Щоб отримати додаткову інформацію чи зробити замовлення зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (Viber), (095) 655-03-85

Вхідні групи - архітектурний стиль вашого бізнесу