Несвітловий логотип з акрилових літер

Об'ємні букви для вашого закладу

ЗАМОВТЕ ПРОРАХУНОК ПРЯМО ЗАРАЗ

Шукаєте альтернативу вивісці? Ви її знайшли! Об’ємні літери прикрашають фасади магазинів, аптек, банків, пекарень, нічних клубів, кафе, ресторанів, різноманітних бізнес-центрів та торгово-розважальних закладів. Самостійні або у композиції із рекламним фризом, вивіскою, світловим коробом, об`ємним логотипом чи банерною конструкцією, об`ємні літери стали невід’ємною часткою фірмового стилю підприємств Києва та інших міст України.

Об`ємні букви, як і вивіски, бувають з підсвічуванням та несвітлові. Товщина рекламної конструкції обмежена лише дизайнерським задумом. 3Д букви вивіски з акрилу чи ПВХ нерідко доповнюють металом, каменем, деревиною, іншими штучними матеріалами. Способів виготовлення світлових букв досить багато: з контражуром, із світінням бічних сторін і іншими візуальними ефектами. Ефект контражуру виглядає дуже презентабельно та асоціюється з багатством і ексклюзивністю.

Скільки коштує виготовлення рекламних букв?

Вартість виготовлення об`ємних та плоских літер починається від 500 грн. Термін виготовлення 2-4 дні. Процес створення 3д букв складний і вимагає великої точності та професійного обладнання, що робить світлові букви більш дорогим, але більш представницьким видом зовнішньої реклами Вашої компанії.

Ви можете замовити наступні види рекламних букв:

– світлові об`ємні букви з відкритими світлодіодами;
– неонові 3Д букви;
– об`ємні літери із підсвічуванням контражур;
– об`ємні букви з динамічною RGB підсвіткою;
– оригінальні пенопластові 3D букви;
– об`ємні літери з нержавіючої сталі або ефектом
«металік».

об`ємна - вивіска для магазину
несвітлові об`ємні літери

Що ми пропонуємо:

БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на об`єкт;
розробку дизайну об`ємних букв. Виконаємо побажання замовника та дамо рекомендації стосовно вибору типу літер (плоскі чи 3Д), типу підсвічування (неонові чи світлодіодні; контражурні чи з піксельними модулями; комбіноване підсвічування). Підберемо найкращий колір та яскравість об`ємних букв, розмір, шрифт, можливість світлодинаміки;
виготовлення об`ємних та плоских літер, монтаж конструкції в Вашому місті та налаштування підсвічування;
гарантійне та післягарантійне обслуговування. У разі пошкоджень через погодні умови чи вандалізм наші фахівці швидко виконають заміну елементів.

ПРОРАХУНОК БЕЗКОШТОВНО ПРЯМО ЗАРАЗ

Бажаєте щось зовсім оригінальне?

Компанія АНЕЛЕ-РЕКЛАМА пропонує Вам багато цікавих варіантів об`ємних вивісок букв:

  • Врізні світлові букви у несвітлові вивіски;
  • Прорізні літери: лицьова панель вивіски виготовляється із світлоблокуючих матеріалів, на панелі прорізані освітлені букви та елементи;
  • Інкрустацію 3Д або плоских літер камінням, деревиною, паєтками, стразами та іншим;
  • Металеві букви та символи: підкладку зробимо з металу або пластику, самі літери з нежавіючої сталі або композиту.
Проектування та виготовлення об`ємних букв-вивісок відбувається на власному виробництві АНЕЛЕ-РЕКЛАМА у Києві. 3Д літери можливо замовити українською та будь-якими іншими мовами. Щоб отримати додаткову інформацію чи зробити замовлення телефонуйте: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85.

Приклади об'ємних літер

Переглянути більше прикладів об’ємних літер можна в Галереї

google-reviews-logo
Відгуки про Анеле-Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео із роботами