Логотип на стіну для офісу

Об`ємні логотипи як оформлення

Об`ємні логотипи бренду у поєднанні з іншими видами зовнішньої або інтер`єрної реклами створюють унікальний стиль компанії. Асоціація зображення із назвою фірми має утриматися у пам`яті потенційного клієнта, але не дратувати у той же час. Логотип для вхідної групи у зовнішній рекламі має виглядати максимально презентабельно.

Об`ємні логотипи використовують для:

 •  ідентифікації компанії;
 • формування корпоративного іміджу;
 •  просування бренду;
 • підвищення лояльності клієнтів;
 •  візуальної прикраси інтер`єру чи фасаду.

Зовнішня реклама на фасаді будівлі та інтер`єрна реклама повинні працювати в комплексі, створюючи ефект постійної ненав`язливої присутності. Логотипи у поєднанні з іншою корпоративною рекламою занурюють відвідувача в атмосферу закладу. Тому ми закликаємо не обмежуватися одним логотипом на фасаді, а замовити комплекс рекламних конструкцій. 

Ми пропонуємо наступні можливості для інтер`єрних логотипів:

– замовити світловий логотип для офісу компанії на стіну або ресепшн;

– оформлення інтер`єрних логотипів для кімнат і залів;

– розміщення плоских чи об`ємних несвітловх логотипів на стіну у комплексі із світлодіодним контражуром або несвітловими бічними гранями.

– виготовити під ключ вивіски і логотип на ресепшн;

– спроектувати та виготовити логотипи для вітрин і торгівельних залів.

Оформлюємо фірмові світлові логотипи з акрилу, ПВХ, металу. Об’ємні несвітлові логотипи з пінопласту, стиродуру, компонуючи із деревиною, камінням, стразами; гравіруванням та боковим підсвічуванням.

Ви можете обрати тип конструкції, наявність підсвітки, рівень яскравості та можливість RGB підсвічування із різними режимами.

У нас Ви можете замовити:

– світловий логотип з акрилу в комбінації з несвітловою вивіскою;

– двосторонній логотип із підсвічуванням збоку будівлі;

– світлодіодний логотип на стіну в проміжках між вікнами будівлі;

– яскравий великий об`ємний світлодіодний логотип для даху будівлі.

vyveska_lohotip na_stenu
Інтер'єрні не світлові літери

Що ми пропонуємо:

 • БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на Ваш об`єкт;
 • допомогу в розробці макета. Ви надаєте нашим дизайнерам файл .cdr/.psd із зображенням логотипу і отримуєте декілька варіантів виготовлення об`ємних логотипів;
 • розробку єдиної концепції і виготовлення зовнішніх та інтер`єрних логотипів для одного закладу. Вони відрізнятимуться конструктивно, але поєднаються у єдиному корпоративному стилі. Замовляючи декілька виробів, Ви гарантовано отримуєте знижки;
 •  підбір матеріалів та елементів освітлення з урахуванням побажань Замовника, бюджету та останніх тенденцій;
 •  виготовлення корпоративних логотипів на власному виробництві. Колектив компанії Анеле Реклама відповідально працює вже більше 10 років, і Ваші рекламні логотипи будуть змонтовані чітко за графіком. Вартість об`ємного логотипу — від 4000 грн. Термін виготовлення 2-4 дні. Вартість залежить від матеріалів, складності конструкції, розміру та світлотехнічного оснащення рекламного логотипу.
 • гарантійне та післягарантійне обслуговування. У разі погодних пошкоджень чи вандалізму фахівці швидко усунуть проблеми.

Щоб отримати додаткову інформацію чи зробити замовлення зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (є Viber), (095) 655-03-85

Об'ємні логотипи на стіну - стильне доповнення вашого бренду

Теги сторнки: объемные логотипы