вивіски

Реклама - величезне джерело замовлень та прибутку.

Що головне для підприємця? Заявити про свій бізнес. Зовнішня вивіска – найкращий спосіб привернути увагу потенційних клієнтів. Реклама є невичерпним ресурсом. Вивіски рекламні світлодіодні та неонові, лайтбокси, об’ємні літери – і лише Власникові закладу вирішувати, яку замовити вивіску. Вибір складний! Але для того і працюють наші чемні менеджери Анеле Реклама.

Теперішній попит на різноманітні дизайни вивісок вражає. Дійсно, чим вибагливіше вивіска, тим краще клієнти її запам`ятають. Особливі шрифти, знаки, символи гармонійно поєднуються завдяки дизайнерам нашої компанії у єдину композицію – так з`являються оригінальні вивіски. Як доповнення можна обрати  логотип та двосторонній лайтбокс – і це вже довершена вхідна група.

Об'ємні-вивіски

Виготовлення вивісок

Рекламна вивіска — це перше враження. Перший погляд на зовнішність Вашого закладу складає думку і формує асоціацію. Рекламні вивіски здатні переконати потенційного клієнта завітати саме до Вас. Чим вишуканіше виглядає фасадна вивіска, тим краще перехожі помічатимуть та матимуть намір скористатися вашими послугами. Зовнішня реклама, а саме вивіски, виконують одразу декілька функцій:

– тримають престиж закладу на високому рівні, а при зміні на більш сучасні, наприклад, світлодинамічні RGB або живі вивіски вказують на бажання власників закладу покращувати обслуговування та підтримувати вибагливі смаки постійних клієнтів;

– інформують про місцезнаходження. Як саме буде проведено монтаж вивіски і чи матиме вона доповнюючі елементи (наприклад, двосторонні лайтбокси) – від цього буде залежати швидкість реакції клієнта помітити ваш заклад і зрозуміти, які саме послуги надаються;

–  дизайн вивісок не тільки характеризує власника закладу, а й вказує, наскільки він поважає архітектурні особливості місцезнаходження. Тренд останніх років — реклама, яка не кричить, а підкреслює красу вулиці та місця взагалі.

Рекламні вивіски  бувають несвітлові, світлові та змішанного типу.

вивіски київ

Несвітлові:  

без підсвічування. Це вивіски для школи, бібліотеки, університету, лікарні, нотаріусу та ін., чиї послуги не носять розважального характеру або місцезнаходження дозволяє швидко розгледіти установу. Несвітлова вивіска може бути виконана у вигляді таблички чи прямокутного виробу із написом або як об`ємні чи плоскі букви;

із зовнішнім підсвічуванням. Цей тип зовнішньої реклами — вивіски із підсвічуванням прожекторами або вишуканими вуличними світильниками — використовується для установ та закладів, які бажають бути поміченими у нічний час та/або знаходяться серед зелених насаджень чи щільної забудови, але мають еко, ретро чи лаконічний корпоративний стиль. 

Порада №1:

намагайтеся не шукати дешеві вивіски. Недорога вивіска із матеріалів невідомого походження може підвести у найнеочікуваніший час. Ремонт вивіски може обійтися у розмірі подвійної оплати від тієї, на якій колись зекономили. Спершу спитайте у менеджера Анеле Реклама, як вигідно виготовити якісну вивіску, маючи обмежений бюджет. 

Світлові вивіски безмежні у фантазії та формі виконання.

Завдяки сучасним матеріалам світлодіодні та неонові вивіски можна розташовувати не лише на вулиці, а й у приміщенні. Останній тренд — офісні світлові вивіски.

Види підсвічування вивісок 

– фронтальне. Світло проникає через передню частину вивіски, світлодіоди встановлюють на задній поверхні рівномірно;

– контражурне. Непрозора лицьова поверхня, вивіска встановлюється на деякій відстані від фасаду чи стіни. Світлодіоди розміщуються у вивісці таким чином, що навколо рекламного виробу створюється ореол світла та виникає відчуття невагомості на площині (так звана контурна підсвітка)

об`ємна - вивіска для магазину
Рекламна Вивіска

торцеве або консольне. Вивіска з акрилу: на лицьовій поверхні гравірують напис та/або логотип і підсвічують із боків. Саме ж джерело світла приховане;

динамічне. Світлодинамічні вивіски харакеризуються не лише зміною кольорів, а й режимами підсвічування. Найуживаніший тип — RGB вивіска. Динамічні вивіски постійно вдосконалюються як вид зовнішньої реклами, тому запитуйте у менеджерів компанії Анеле Реклама про актуальні новинки та ціни на вивіски.

Вивіски змішаного типу комбінують у собі світлові та несвітлові елементи. Як краще закцентувати увагу відвідувачів за допомогою комбінованих вивісок, ви можете дізнатися у дизайнерів нашої компанії.  

Порада №2

Світлові літери або вивіски логотипи добре виглядають на фасаді будь-якої будівлі. Їх можна прикріпити на якій завгодно висоті: як на стіні, так і на даху. Вивіски букви видно здалеку цілодобово. Замовляйте прорахунок вже зараз!

Що ще ми пропонуємо:

БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на ваш об`єкт;

проектування вивіски на основі побажань Замовника, бюджету, корпоративного стилю та архітектурних особливостей місцезнаходження. Надіслати готовий проєкт для розрахування вартості можна на пошту anelereklama@gmail.com або скористатися формою зворотнього зв`язку;

власне виробництво. Компанія Анеле Реклама контролює увесь процес виготовлення вивісок у Києві та області від розробки до монтажу. Колектив компанії відповідально працює вже більше 10 років. Ми пишаємося нашими проєктами спільно із Замовниками. Вивіски прикрашають Київ та інші міста вже багато років.

виготовлення зовнішньої реклами під ключ. Комплексний підхід до цілісного рекламного оформлення Вашого бізнесу. Вхідні групи, інтер`єрна та мобільна (пересувна) реклама.

Фасадна-Вивіска-на-магазин
vyhotovlennya_vyvisky

Скільки коштує рекламна вивіска, яка її ціна в Києві?

середня вартість виготовлення вивіски в Києві починається від 1500 грн. Ціна залежить від розміру, складності конструкції та монтажних робіт, якості матеріалів та способу підсвічування. Термін виготовлення вивіски 2-5 днів. 

Виїздна група монтувальників проводить монтаж вивіски в іншому місті Київської області та України. Також можна замовити доставку вивіски як готового виробу Новою поштою та встановити самостійно за допомогою фахівців.

Яка гарантія на світлодіодні рекламні вироби?

Компанія Анеле Реклама надає гарантію на вивіски власного виробництва від 2 до 5 років в залежності від конструкції та матеріалів.Виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування. Фахівці оперативно усунуть пошкодження, які виникли внаслідок негоди або вандалізму. 

Щоб отримати додаткову інформацію чи замовити вивіску зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (Viber), (095) 655-03-85

вивіски зовнішні
Наскільки енергоефективна світлодіодна вивіска?

* Сучасні світлодіоди споживають у 10 разів менше електроенергії порівняно з лампами розжарювання та у 5 разів менше за люмінесцентні лампи. 

* Стосовно рівномірності освітлення світлодіоди займають ПЕРШЕ місце серед усіх джерел електричного світла. 

* Світлодіодні вивіски комплектуються модулями або спеціально захищеною світлодіодною стрічкою або неоном та блоками живлення, які перетворюють напругу 220в у 12 та 24в. Можна зробити висновок, що LED реклама найбезпечніша завдяки невеликій потужності та низькій напрузі. 

* Порівняно з іншими джерелами електричного світла рекламні вироби, виготовлені із використанням світлодіодів, мають найменшу тепловіддачу, тому безпечні як на вулиці, так і у приміщенні серед великої кількості живих рослин, і доторкнувшись, наприклад, до лайтбоксу Ви майже не відчуєте тепла.

* Завдяки пристроям керування світлодіодами – контролерам, димерам, таймерам – можна регулювати яскравість, колір (якщо це RGB вивіска), та час роботи протягом доби. Коригувати роботу світлодіодної реклами можно як безпосередньо із пульта, яким комплектують контроллери/диммери, так і через Ваш смартфон та спеціальний мобільний застосунок, який є сумісним із IOS та Android. Функцію керування вивіскою можна замовити при прорахунку Вашого проєкту у менеджера нашої компанії. 

Який термін служби світлодіодної вивіски?

Найголовніше, що хотілося б відмітити, – термін роботи світлодіодної реклами. LED вивіски працюють найдовше від усіх попередніх. Гарантійний термін відносно конструкції складає від 2 до 5 років.

Матеріали для виготовлення вивіски мають гарантійний термін служби також від 2 до 5 років. Вони витримують температурні перепади та погодні негаразди.

Вивіски для наших клієнтів

Приймаємо замовлення на серійне виробництво зовнішньої реклами для торгівельних мереж, ТЦ, автосалонів, АЗС, салонів краси, кав’ярень, ресторанів, кафе та аптек.

* Хочете вирішити, який рекламний елемент обрати: світловий чи не світловий – перейдіть до статті Блогу Вивіска Світлова: бути чи не бути

* Потрібні ідеї для натхнення щодо дизайну майбутньої зовнішньої та інтер`єрної реклами – ласкаво просимо до нашого альбому у Pinterest.

Потрібні приклади рекламних вивісок? Завітайте до Галереї

vidguky_anele_reklama
Відгуки про Анеле Реклама
Наш Фейсбук
Наш Фейсбук
Відео із роботами
Відео із роботами