лайтбокси-світлові-короби

Лайтбокси (світлові короба)

Лайтбокс  або світловий короб ефективний, впливовий інструмент залучення уваги споживачів до рекламного продукту або компанії. Цей вид реклами має свої особливості, саме переше це ціна та швидкість виготовлення. Фігурні форми та мінімальне підсвічування від 500 Люмен, роблять дивовижне враження від світлового потоку. Розміри світлового коробу, це ваша рекламна площа уваги.  Акриловий та металевий короби – найбільше поширені елементи реклами, які відносяться до розряду вивісок з внутрішнім підсвічуванням.

Переваги лайтбоксів як світлової візуальної реклами:

 • Міцні і зносостійкі. Є антивандальні конструкції.
 • Привертають увагу аудиторії 24 години на добу.
 • Їх легко обслуговувати.
 • Можна міняти зображення для реклами. Для цього не потрібно міняти весь світловий короб.
 • Можна обрати варіант джерела світла (люмінесцентні лампи, неонові трубки, світлодіодні лампи), підсвічування і форму конструкції на свій смак
 •  

Згідно з місцем розташування світлові короби бувають:

 • Зовнішній. Світлові короба розміщають на фасаді, даху чи виділяють для лайбоксу окреме місце на тротуарі або на проїжджій частині вулиці. Такий світловий короб може працювати як банер, розповідаючи про бренд чи продукт,  чи інформаційним кубом, який допомагає знайти дорогу до вашого бізнесу.
 • Інтер’єрний. Використовують для внутрішнього оформлення. Наприклад, лайтбокс може бути виконаний у вигляді світлового меню бару чи слугувати для вказування напрямку до кафе у торгівельному центрі. Рекламні лайтбокси можуть стати частиною вітрини магазину або виставкового стенду. Світловий короб можна поєднати з поличкою, на якій буде розташований продукт, виділивши його серед іншої продукції.
Інтер'єрний-світловий-лайтбокс
двосторонній-лайтбокс

Замовити акриловий, двусторонній лайтбокс можливо у різноманітних варіаціях, поєднавши декілька матеріалів. Наприклад, це може бути консольний, круглий або фігурний світловий короб з акрилу, а грані та канти металеві або композитні. Комбінований лайтбокс має багато переваг, основна перевага – це надійність та довговічність рекламного виробу.

За кількістю рекламних поверхонь лайтбокси бувають:

 • Односторонній. У них лише одна інформаційна поверхня. Часто використовуються для оформлення фасадів будівель.
 • Двосторонній. Мають дві інформаційні поверхні. Частіше застосовуються в якості стаціонарних рекламних конструкцій. Забезпечують огляд розміщеної на них інформації, незалежно від напрямку руху глядачів. Завдяки цьому розширюється аудиторія, на яку впливає реклама.

Що ми пропонуємо:

 • БЕЗКОШТОВНИЙ виїзд фахівця на Ваш об’єкт.
 • Розробка дизайну лайтбокса. Замовник обирає форму, вид, розмір, підсвічення, матеріали виготовлення. В залежності від розміщення лайбоксу, можливі  різноманітні способи кріплення в залежності від місця розташування. Консольне, настінне, стельове, кріплення на стійці і кронштейнах, створення окремої конструкції на спеціальній підставці.
 • Виготовлення лайтбокса. Вартість виготовлення від 1400 грн. Термін виготовлення об’ємних літер: 2-3 дні.
 • Виконуємо монтаж конструкції. Часто він передбачає безпечну комутацію в основному розподільному щиті.
 • Гарантія 3-5 років в залежності від типу лайтбоксу.  Здійснюємо післягарантійне обслуговування лайтбоксів  та вивісок.
 • Щоб отримати додаткову інформацію чи зробити замовлення зателефонуйте за телефонами: (067) 737-98-48 (Viber), (095) 655-03-85.
Скільки часу може працювати світловий короб(лайтбокс)?

Протягом дня світловий короб легко читається, навіть якщо він не включений. Однак, якщо ви дозволите йому горіти протягом дня, він виглядає більш яскравим і насиченим. У той же час енергоефективність цих видів зовнішньої реклами досить значна. Світлодіодне підсвічування використовується для світлових коробів і світлових букв. Це практично нульове енергоспоживання, а інша його перевага це надзвичайна надійність.

Термін роботи світлодіодних ламп зазвичай становить десятки тисяч годин. Це означає, що ваша світлова дошка може безперервно горіти від 7 до 10 років.

Досвід роботи з рекламою такий, що після установки світлової реклами кількість відвідувачів одразу збільшиться. Проте, це форма спілкування з замовником. Часто буває, що компанія знаходиться в погано позначеному місці і ніхто не може її знайти. Відзначивши будівлю світловий вивіскою, перехожі почнуть розуміти, що тут знаходиться постачальник нових послуг.

Світловий короб Київ

Приклади рекламних лайтбоксів

Переглянути більше світлових коробів-лайтбоксів можна на сторінці Галерея

Теги сторінки: изготовление лайтбокса киев цена